EN

DOSAB Kümelenme

Küresel Pazarları Keşfet!

Bu kayıt 1066 kez görüntülenmiştir.

ABD Ticaret Bakanlığı, her sene “Discover Global Markets/Küresel Pazarları Keşfet” başlığı altında yüzlerce Amerikalı ve uluslararası firmayı bir araya getiren bir etkinlik düzenlemektedir. Discover Global Markets B2B eşleştirme etkinliği, Amerikalı tedarikçilerin uluslararası alanda kendilerini tanıtarak, yeni iş ortakları bulmalarına destek olmaktadır. Bu yıl Discover Global Markets, sanal ortamda, 7-9 Ekim 2020 tarihleri arasında ve “Intelligent Manufacturing/Akıllı Üretim Tekolojileri” alanında gerçekleştirilecektir.

Katılmak isteyen firmalar, https://www.trade.gov/discover-global-markets-intelligent-manufacturing-international-executive-program web sitesi üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler. Birden fazla firma temsilcisi katılacaksa, her biri ayrı olarak kayıt yaptırmalıdır.

İkili görüşmeler, 7-9 Ekim 2020 tarihlerinde ABD/EST saatine göre 6:00-21:00 arasında (Türkiye saati ile 13:00-04:00 arasında) gerçekleşecektir.

© Copyright 2015 - Demirtaş Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü | Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz