EN

DOSAB Kümelenme

Otomotiv Kümesi Liderlik Eğitimi Programı Tamamlandı

Bu kayıt 645 kez görüntülenmiştir.

DOSAB Bölge Müdürlüğü, Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen Otomotiv ve Yan Sanayi UR-GE Projesi kapsamında, yurt dışı pazarlama ve alım heyeti faaliyetleri ile firmaların ihracatlarına yönelik çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan eğitim faaliyetleri ile firmaların iç yapılarını güçlendirmeye destek olacak çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Son olarak, DOSAB Otomotiv ve Yan Sanayi UR-GE Projesi kapsamında, 25 Ekim 2017-17 Ocak 2018 tarihleri arasında, “Liderlik” eğitim programı gerçekleştirildi. Toplamda 19 gün ve 152 saat süren eğitim, projenin başlangıç aşamasında firmalarla birlikte oluşturulan ihtiyaç analizi raporunda ortaya çıkan talep ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak yapıldı. Eğitim içeriğinde liderlik ve yöneticilik, stres ve zaman yönetimi, motivasyon, çatışma yönetimi vb gibi konu başlıkları yer aldı. Faaliyete DOSAB Otomotiv UR GE Projesi kapsamında 11 firma katılım gösterirken, faaliyetin sonunda, katılımcıların eğitim ile alakalı gelişimlerini gözlemlemek amacıyla birebir gelişim mülakatı yapıldı. İlerleyen dönemlerde de ihtiyaç analizi raporu doğrultusunda yeni eğitim ve danışmanlık programları planlanıyor.

Faaliyete katılan firmalar şöyle: A Plas Genel Otomotiv, Beyçelik Gestamp, Chasıs Brakes International Otomotiv, Erkalıp Kalıp Makine, Hüner Kriko Yedek Parça, Omtek Otomotiv, Seger Ses ve Elektrik Gereçler, Şahinkul Makine ve Yedek Parça, Topçesan Topbaş Çelik, Yeni As Metal Rot ve Rotil…

© Copyright 2015 - Demirtaş Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü | Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz